тел: +38 (068) 158 07 50   Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н. с. Лісна Тарновиця, вул. Михайла Грушевського 5, Україна, 78422

KROMAG – 100% орієнтованість на клієнта – журнал “Мебельное дело”

ТОВ «КРОМАГ» (KROMAG) є єдиним українським виробником меблевих крайок.

Основні переваги продукції компанії – це чудова якість, доступна ціна і, перш за все, найкраще на ринку відповідність декорам плит. Компанія ТОВ «КРОМАГ» проводить дослідження ринку меблевих плит і фурнітури, аналізує попит споживачів на плити всесвітньо відомих брендів, стежить за їх новинками, намагаючись вчасно підібрати, розробити і запропонувати нашим клієнтам максимально підходящі декори кромки.

Таким чином ми прагнемо задовольнити побажання всіх, навіть самих вимогливих, покупців. У минулому році компанія інвестувала значні кошти в нову технологію виробництва крайок JumboRoll, поповнивши парк свого технологічного обладнання сучасними лініями для екструдування, лінією для кольорового друку з технологією зворотного друку «revers printing», а також допоміжними лініями для розкрою крайок.

Така модернізація підприємства дозволила компанії Kromag запропонувати сьогодні українським виробникам меблів кромку для будь-якого можливого, навіть найбільш нетипового розміру з урахуванням і ширини, і товщини. При цьому розширене пропозицію дозволяє компанії зберегти оптимальне для українського ринку співвідношення якості і ціни своєї продукції.

Участь компанії в меблевих виставках і презентаціях дозволило завоювати репутацію надійного партнера, виробника якісної кромки ПВХ. І як показує практика – це один з кращих способів бути ближче до клієнта, мати можливість вислухати його і поділитися з ним своїми планами та здобутками.

З метою задоволення потреб в кромці роздрібних споживачів в різних регіонах країни компанія КРОМАГ веде посилену роботу для розширення своєї дилерської і субділерскую мережі. ТМ KROMAG є досить молодим брендом на меблевому ринку України і країн ближнього зарубіжжя, але вже зайняла міцні позиції лідера, який працює з відомими виробниками меблів.
Комплексний підхід до вирішення завдань, поставлених замовниками ексклюзивних декорів, і широкі можливості для виробників ексклюзивних меблів – основа успіху КРОМАГ.

Таланту і творчості справжніх меблевих кутюр’є немає меж, їм потрібні нові горизонти для реалізації своїх ідей і фантазій. Компанія КРОМАГ з великим інтересом розглядає потреби виробників меблів, допомагає реалізувати все, навіть найсміливіші, рішення в меблевому стилі.

25 Травень 2017|