тел: +38 (068) 158 07 50   Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н. с. Лісна Тарновиця, вул. Михайла Грушевського 5, Україна, 78422

ПРО КОМПАНІЮ

Про компанію

ТОВ «Кромаг» – це перший український виробник меблевої кромки ПВХ, заснований у 2014 році у місті Миколаїв, Україна.

Компанія Кромаг спеціалізується на виготовленні меблевої крайки ПВХ різних розмірів та декорів, серед яких можна виокремити як стандартні, так нестандартні розміри та декори, тобто такі, що виготовляються на замовлення клієнта.

До стандартних розмірів належать чотири розміри: 22*0,6; 22*1,0; 22*2,0 та 42*2,0; решта розмірів вважаються нестандартними і таких розмірів вже налічується понад 20. Продукція компанії Кромаг виготовляється тільки з якісної сировини Європейського походження (Польща, Італія, Німеччина) із застосуванням найсучасніших технологій.

Виробництво кромки ТМ Kromag відбувається на чотирьох технологічних лініях, придбаних в Італії: три лінії – сучасні двохшнекові екструдери і одна лінія – лінія JumboRoll, що була запущена у роботу у 2017 році і надала компанії можливість суттєво збільшити виробничі потужності та розширити діапазон розмірів кромки для споживачів.

Виготовлення кромки на JumboRoll складається з трьох етапів:

  1. виготовлення основи майбутньої кромки;
  2. нанесення декору на основу, що здійснюється з використанням технології глибокого друку;
  3. порізка бухт, виготовлених на лінії JumboRoll, на бухти кромки необхідних розмірів, що відбувається на двох італійських порізочних станках.

Використання JumboRoll дозволило Кромаг зберегти оптимальне для українського ринку співвідношення якості та ціни продукції.

Крім того, компанія Кромаг має у своєму штаті висококваліфікованих фахівців-колористів, які займаються розробкою нових декорів та вдосконаленням вже існуючих.

Колекція кромок компанії Кромаг складається з 138 стандартних та 42 нестандартних декорів. Представлені декори були розроблені під плити таких торгових марок як Kronospan, Swiss Krono, Swisspan та Egger. Так само як і плити, кромка ТМ Kromag представлена у різних текстурах: гладка, коркова, деревоподібна та так звана linea.

Уся продукція Кромаг проходить перевірку на якість та відповідність встановленим нормам перед тим, як потрапити на ринок/до кінцевого споживача. Це робить кромку ТМ Kromag конкурентоспроможним та гідним суперником, який ні у чому не поступається іншим гравцям на ринку/західним виробникам кромки.

Незважаючи на молодий вік компанії Кромаг, її кромка вже достатньо відома як вітчизняним, так і закордонним споживачам. Кромаг активно працює над розширенням дилерської мережі і вже зараз має хоча б одного торгового представника/представництво у кожному великому місті України, створюючи таким чином зручні умови для замовлення та отримання кромки будь-яким вітчизняним виробником меблів.

Кромаг піклується про своїх клієнтів, тому з відповідальністю ставиться до усіх зауважень та побажань клієнтів, постійно вдосконалюючи обслуговування та якість продукції.