тел: +38 (068) 158 07 50   Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н. с. Лісна Тарновиця, вул. Михайла Грушевського 5, Україна, 78422

Компанія Kromag запустила виробництво кромок за новою технологією “JumboRoll” – журнал “Мебельное дело”

Компанія Kromag запустила виробництво кромок за новою технологією “JumboRoll”

Компанія тов «КРоМАГ» (Kromag), український виробник кромок PVC, починає новий 2017 рік з значного збільшення своїх виробничих потужностей і розширення пропозиції кромок в новій специфікації. в минулому році компанія інвестувала значні кошти в нову технологію виробництва крайок JumboRoll, поповнивши парк свого технологічного обладнання сучасними лініями для екструдування, лінією для кольорового друку з технологією зворотного друку «revers printing», а також допоміжними лініями для розкрою крайок.

Така модернізація підприємства дозволила компанії Kromag запропонувати сьогодні українським виробникам меблів кромку для будь-якого можливого, навіть найбільш нетипового розміру з урахуванням і ширини, і товщини. При цьому розширене пропозицію дозволяє компанії зберегти оптимальне для українського ринку співвідношення якості і ціни своєї продукції.

Будучи національним українським виробником, Kromag використовує найсучаснішу на сьогоднішній день західну технологію виробництва крайок. Середній вік машин на підприємстві становить не більше трьох років, а на новій лінії JumboRoll використовуються розроблені останнім часом технології, які рік тому були недоступні. Всі вживані у виробництві компоненти поставляються з Європи. Продукція піддається ретельному контролю якості, завдяки чому кромки Kromag ні в чому не поступаються західним конкурентам. При цьому представники підприємства зазначають, що Kromag – єдина компанія на ринку, яка пропонує кромки, розроблені спеціально під українські плити.

Нова стратегія компанії має на меті в 2017 році домогтися максимального збільшення частки продукції торгової марки Kromag на українському ринку, зменшивши частку зарубіжних виробників в Україні до 10%. Крім цього, в планах компанії і значне розширення географії експорту. До теперішнього часу Kromag експортував свою продукцію переважно в країни СНД. В цьому році компанія Kromag планує сильну експансію на західні ринки, перш за все до найближчих сусідів – в Польщу, Словаччину, Чехію і країни
Прибалтики.

15 Травень 2017|